Ремонт змішувачів та душових систем GROHE, KLUDI, HANSGROHE

Минулий тиждень пройшов під егідою «продовжуємо життя іменнитим брендам»! Відремонтовано змішувачі grohe i hansgrohe (відпрацювали термін 18 і 11 років і кран-букси перестали виконувати свою функцію — вважаю, що це вельми вражаючий результат) майже такий же термін відпрацювали механізми інсталяцій (провів заміну впускних клапанів на 20-ти річній grohe (ще з механізмом механіка, майже забув що такі бувають))) і geberlt віком 10+ років (на geberiti достатньо було замінити мембрану, але зважаючи на те, що вапняковий осад покрив весь механізм замовник прийняв рішення замінити весь механізм) Ну і «вишенькою на торті» був ремонт магістралі з майже «вічної міді»))) — приватний будинок залишився в морози без опалення, вода переформатувалася в льод і розірвала фітинг на магістралі ХВЗ (будинок в експлуатації близько 30 років і якщо б не сталося «форс мажору» мабуть ще років 30/50 люди не мали б клопоту з коммунікаціями водопроводу і опалення — все зробленно міддю). p.s. І кумедно і сумно від реалій. Судячи з усього на жаль мідь мабуть можна відносити до категорії «відмираючий матеріал» — замовлення було на вихідні, «Півдюйма» не працюють, на двох Борщагівських будівельних базарах фітинги ніхто не продає, а вдома по 15 діаметру було пусто))) — довелося імпровізувати з тим, що мав, і застосувати коліно 22 діаметру + редукції 22/15 — збільшив запас міцності)))

Сантехнік Святошинський район Київ

Послуги сантехніка, увесь спектр сантехнічних робіт

(099 )070-18-33 Вайбер

(093)309-01-75

(097)046-76-35

Перепідключення радіаторів Київ

Київ, Нивки, квартира у панельній п’ятиповерхівці на четвертому поверсі. Зі слів замовниці, навіть у минулі роки радіатори при боковому підключенні не прогрівалися на всю довжину секцій, і тому вирішили змінити схему підключення на діагональну. Матеріал — нержавіюча сталь ( прес система ) — полімери на Ц/О замовниця не розглядала зовсім, зварні роботи не проходили по причині того, що квартира обжита і робити ремонт найближчим часом не планувалось. Результат «було/стало» на фото. p.s. Тільки на кухні через те, що ділянка магістралі була занадто коротка і була майже впритул до стіни (банально не поміщався клуп для нарізки різьби) довелося трошки поглибити стіну.

Сантехнік Вул.Академіка Корольова Київ Борщагівка

Послуги сантехніка

Вул.Академіка Корольова

Київ Борщагівка

(099) 070 18 33 viber

(093) 309 01 75

(097) 046 76 35

Виклик та консультація - 200 грн по місту

Сантехник ул.Академика Королева Киев

Услуги сантехника

Ул.Академика Королева

Киев Борщаговка

(099) 070 18 33 viber

(093) 309 01 75

(097) 046 76 35

Вызов и консультация — 200 грн по городу

УСУНЕННЯ ЗАСОРІВ ТРУБ (КУХНЯ, ВАННА, САНУЗЕЛ) ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

УСУНЕННЯ ЗАСОРІВ ТРУБ (КУХНЯ, ВАННА, САНУЗЕЛ) ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ+

повний спектр сантехнічних послуг

(093)309-01-75 (099)070-18-33 (097)046-76-35             Шановні клієнти!                                                                В даний період ця послуга надається тільки по району Борщагівка та прилеглих до неї районах.

 

УСТРАНЕНИЕ ЗАСОРОВ ,ПРОЧИСТКА ТРУБ ВНУТРИКВАРТИРНОЙ КАНАЛИЗАЦИИ

УСТРАНЕНИЕ ЗАСОРОВ ТРУБ ВНУТРИКВАРТИРНОЙ КАНАЛИЗАЦИИ (КУХНЯ, ВАННАЯ, САНУЗЕЛ)
ПРОЧИСТКА КАНАЛИЗАЦИИ  + весь спектр сантехнических услуг

(093)309 01 75   (099)070 18 33      (097)046 76 35
Уважаемые клиенты!

В данный период эта услуга предоставляется только по району Борщаговка и близлежащих к ней районах.

Сантехник Борщаговка Киев (099) 070 18 33

Услуги сантехника Борщаговка,ул.Гната Юры
                                                              Якуба Колласа
                                                              Ромена Ролана
                                                              Жмеринская
                                                              Киприанова
                                                              Кучера Василя
                                                              Покотила Володимира
                                                              Генерала Потапова 

www.v-r.kiev.ua

(099) 070 18 33 viber

(093) 309 01 75

(097) 046 76 35

Вызов и консультация — 200 грн по городу

Чистовой монтаж сантехники в квартире ЖК Каховский

ЖК Каховский. По рекомендации заказчиков которым ранее делал монтаж систем ОВК в квартире этого комплекса попросили сделать чистовой монтаж сантехники в квартире. На вопрос, почему этим не занимается мастер который проводил черновой монтаж коммуникаций ответили просто «Не хотим…» Приехал, посмотрел, разочаровался/удивился/огорчился — в общем испытал полную гамму чувств — ну не должен ТАК выглядеть результат работы сантехника в квартире новострое….. Застройщик изначально предоставил идеальные условия для того, чтобы в будущем при правильном монтаже жильцы не испытывали неудобств в пользовании (ТЕСЕ, магистраль ХВС 25 диаметр, ГВС 20 диаметр)……но не сложилось. В качестве материала исполнителем был выбран полипропилен и тройниковая схема разводки. Все бы ничего (хотя я и противник данного материала в высотках) но раз уже делаешь, то делай правильно! Изначально был заужен диаметр (с 3/4 сделан переход на 1/2) переход между материалами сделан до запорных кранов, а сами краны по факту «мертвые» — без разреза трубопровода их заменить невозможно, т.н. участок трубопровода для «пожарного крана» просто с резьбовой заглушкой замурован в стену, ну а сама магистраль собрана на 20 диаметре полипропилена, что привело к падению давления в магистрале при работе двух и более потребителей. Сами магистрали уложены без изоляции, нормы и габариты размещения водорозеток и приборов по высоте выполнены по принципу «И так сойдет» (благо закроется шкафами) в общем результат из серии «печалька». Установил приборные краны, подключил смеситель с душевой стойкой, установил керамику унитаза и г/д, подключил стиральную машину и сделал монтаж бойлера (с обвязкой которого тоже пришлось «помудрить, т.к. сам бойлер оказался с нестандартным расположений выводов ХВС и ГВС (расположены наоборот) а для монтажа самого бойлера пришлось изготавливать конструкцию, потому что места стандартного крепления бойлера попадали на линию магистрали розеток.

ЖК «Республика» Полный монтаж системы водопровода, канализации

ЖК «Республика», новострой. Выполнен полный монтаж системы водопровода и канализации и частичная переделка отопления от застройщика (перенос и переподключение радиаторов). Квартира небольшая, один санузел и кухня, все находится рядом и поэтому после просчета материалов, выбор был сделан в пользу коммуникаций из меди. Классический разумный минимализм на вводе — кран Овентроп, система антипотопа Нептун, фильтр и редуктор Хоневел (уже под названием Резидио) и тройниковая схема разводки водопровода из меди. Централизованное водоснабжение застройщиком не предусмотрено и по этому ГВС будет обеспечивать бойлер, за чистоту воды будет отвечать система фильтрации Экософт Стандарт. Краткий обзор результата на фото.